Prezentujemy film by Tomek z zespołu Villa Rosa, ktory razem z nami pojechal na Art Car Boot Fair

Saturday, July 14, 2007

Main course / fotorelacja numer 2


O 8:00 rano w niedzielę znaleźliśmy się na Brick Lane w Old Truman Brewery, gdzie dopiero o 12:00 miały zacząć się targi. Wówczas nic nie zapowiadało jeszcze, że ta zwykła cicha uliczka za kilka godzin zamieni się w głośną i kolorową.
Niedziela to na Brick Lane, słynącej z bengalskich restauracji, dzień targowy. Cała ulica zapełnia się wówczas tłumem ludzi, z restauracji wydobywa się kuszący zapach potraw, na ulicach rozbrzmiewa muzyka. Old Truman Brewery znajduje się w pobliżu tego całego zamieszania. Na co dzień można tam znaleźć pracownie wielu znanych projektantów, artystów, studia fotograficzne, galerie i bary.

Tragi przyciągnęły do siebie kilka tysięcy osób. Jeszcze przed otwarciem ustawiła się przed wejściem spora kolejka. Tego co się tam działo nie sposób opisać słowami, to trzeba po prostu przeżyć. Zdjęcia pomogą nam, oddać choć trochę atmosfery tam panującej.
Motto całej imprezy, której część odbywała się pod gołym niebem brzmiało: „I f it rains it rains, this is an English car park not a Carribean beach”, ale na szczęście pogoda dopisała.Villa Rosa w naszym samochodzie

Sprawczyni całego zamieszania związanego z PL ART: Paulina Latham z Instytutu Kultury Polskiej w Londynie

Trzeba jeszcze dodać, że wśród artystów biorących udział w ACBF można było spotkać m.in. Petera Blake`a i Tracey Emin, a z polskich - Łukasza Skąpskiego z grupy Azorro, który sprzedawał „Tractor Boy Calendar”.

Swedish BlondeKilka minut po 18:00 na parkingu było już pusto. Cała impreza przeniosła się do pobliskich klubów i barów. My wyjechaliśmy jako jedni z ostatnich...

5 comments:

Anonymous said...

moze byscie napisali cos wiecej... Jakie byly reakcje na przedstawiona sztuke? Jak sie czacha podobala? czy cos sie sprzedalo?

CresceNet said...

Oi, achei seu blog pelo google está bem interessante gostei desse post. Gostaria de falar sobre o CresceNet. O CresceNet é um provedor de internet discada que remunera seus usuários pelo tempo conectado. Exatamente isso que você leu, estão pagando para você conectar. O provedor paga 20 centavos por hora de conexão discada com ligação local para mais de 2100 cidades do Brasil. O CresceNet tem um acelerador de conexão, que deixa sua conexão até 10 vezes mais rápida. Quem utiliza banda larga pode lucrar também, basta se cadastrar no CresceNet e quando for dormir conectar por discada, é possível pagar a ADSL só com o dinheiro da discada. Nos horários de minuto único o gasto com telefone é mínimo e a remuneração do CresceNet generosa. Se você quiser linkar o Cresce.Net(www.provedorcrescenet.com) no seu blog eu ficaria agradecido, até mais e sucesso. If is possible add the CresceNet(www.provedorcrescenet.com) in your blogroll, I thank. Good bye friend.

Smartphone said...

Hello. This post is likeable, and your blog is very interesting, congratulations :-). I will add in my blogroll =). If possible gives a last there on my blog, it is about the Smartphone, I hope you enjoy. The address is http://smartphone-brasil.blogspot.com. A hug.

Anonymous said...

Hi Dеar, агe you гeаlly viѕiting this ωеbѕite гegulагly, іf so aftеr that you will wіthout
ԁoubt gеt faѕtidіouѕ know-hοω.


Feel free to suгf to my web-site nowoczesne oświetlenie

Coins za darmo said...

Bardzo ciekawy post, zapraszam na moją stronę :)